2018/2019 ўқув йили учун талабаликка қабул қилиш бўйича ўтказилган ижодий имтиҳонлардан юқори балл тўплаб 2018 йил 23 августдаги Давлат комиссиясининг 7-сон баёни 1-иловасига мувофиқ давлат гранти асосида талабаликка тавсия этилган абитуриентлар

БАКАЛАВРИАТ

5151300 –“Хореография” (Хореография жамоалари раҳбари) таълим

йўналиши ўзбек гурухи

Фамилияси, исми, шарифи

Тўплаган бали

1. Иброхимова Сарвиноз Бахтиёр қизи 168
2. Абдусаматова Гўзал Учқун қизи 161
3. Торемуратов Шарапат Генжебай ули 159
4. Абилбаев Данияр Бахитбаевич 154
5. Ата – Курбонова Наргиза Алишер қизи 151
6. Фаридова Мафтуна Абдубакир қизи 150
7. Қосимжонова Шахнозахон Вохиджон қизи 150
8. Аметов Казбек Сатбай Ули 149
9. Тожибоева Лайло Дадамирза қизи 147
10. Абдикеримов Махмуд Каримович 147
11. Элбекова Фотима Абдуғаппор қизи 146
12. Қурбонова Фарангиз Ботирали қизи 144
13. Ахмедов Сардор Ағзам ўғли 142
14. Мухаммаджонова Махбубахон Абдулазиз қизи ИМТИЁЗЛИ

(Олимпиада ғолиби)

15. Охунова Кумушой Турғунбой қизи ИМТИЁЗЛИ

(Олимпиада ғолиби)

16. Дилмуродова Сафина Дилмуродовна ИМТИЁЗЛИ

(Олимпиада ғолиби)

 

5151300 “Хореография” (Хореография жамоалари раҳбари) таълим

йўналиши рус гурухи

Фамилияси, исми, шарифи Тўплаган бали
1. Абибуллаева Марта Абибуллаевна 152
2. Асанова Айдана Эрлан қизи 145

 

5111000 “Касб таълими” (Хореограф – педагог) ўзбек гурухи

Фамилияси, исми, шарифи Тўплаган бали
1. Рузибаев Мансуржон Алижон ўғли 146
2. Атавуллаев Сардор Аҳмад ўғли 146

 

5111000 “Касб таълими” (Хореограф – педагог) рус гурухи

Фамилияси, исми, шарифи Тўплаган бали
1. Ниязова Гузал Камалжановна 163
2. Омарбекова Кулжан Амангелди қизи 155
3. Борзова Кристина Владимировна 150
4. Полатбаев Саламат Амангелди ули 148
5.   Ванеева Ленара Эдемовна 147

 

5150204 “Санъатшунослик” (хореография бўйича)

ўзбек гурухи

                        № Фамилияси, исми, шарифи Тўплаган бали
1. Насриева Мадинабону Аловаддин қизи 161
2. Жўраев Мухаммадали Абдуғани ўғли 153
3. Мирходжаева Саодат Шавкат қизи 149
4. Нарзуллаева Ситора Сайфулло қизи 148
5. Пардабоев Рустам Асатулла ўғли 133
6. Расулова Камола Абдурафик қизи 131
7. Абдуллаев Бунёд Қўчқор ўғли 126
8. Исмоилова Юлдузхон Алишер қизи 124

 

5150204 “Санъатшунослик” (хореография бўйича)

рус гурухи

Фамилияси, исми, шарифи Тўплаган бали
1. Хакимова Махзунабону Абдурахим қизи 141
2. Хаджаахмедова Турсуной Махаматали қизи 139

 

2-§

2018/2019 ўқув йили учун магистратурага қабул қилиш бўйича ўтказилган ижодий имтихонлардан юқори балл тўплаб 2018 йил 29 августдаги 8-сонли баёни 1-иловасига мувофиқ Давлат гранти асосида талабаликка тавсия этилган абитуриентлар

МАГИСТРАТУРА

5А150203 “Санъат назарияси ва тарихи” ўзбек гуруҳи

Фамилияси, исми, шарифи

Тўплаган бали

1. Шукурлаев Мансур Содиқбой ўғли

ИМТИЁЗЛИ

(И.Каримов номли давлат степиндияси сохиби)

 

 5А151301 “Хореография санъати ва хореография” (Хореография педагогикаси)

ўзбек гуруҳи

Фамилияси, исми, шарифи

Тўплаган бали

2. Абдуллаев Тигран Одил ўғли

211,6