Toshkent davlat milliy raqs va xoreografiya oliy maktabida bitiruvchilarning ishga joylashganligi (bitirganidan sо‘ng 6 oy ichida) haqida
M  A ‘  L  U  M  O  T

Familiyasi, ismi, sharifi Ta’lim yо‘nalishi shifri Ta’lim yо‘nalishi nomi

Ishga joylashgan korxona (tashkilot va b.) tо‘liq nomi va pochta manzili

Lavozimi* Magistraturaga kirganlarning ta’lim muassasasi nomi va pochta manzili
1

2

3 4

5

6 7
1 Nizamova Xayotxon Ravshanjon qizi 5151300 Xoreografiya DAKT xuzuridagi “Tumor” raqs ansambli Balet artisti
2 Kojambergenov Adilbek Serikbayevich 5151300 Xoreografiya Q/Q Respublikasi Nukus shaxar 22-sonli Bolalar musiqa va san’ati maktabi О‘qituvchi
3 Seytxalilova Maftuna Axatovna 5151300 Xoreografiya DAKT xuzuridagi “Tumor” raqs ansambli Balet artisti
4 Mambetmuratov Baxram Dalibay uli 5151300 Xoreografiya DAKT xuzuridagi “Tumor” raqs ansambli Balet artisti
5 Reymbergenov Aman Joldasbayevich 5151300 Xoreografiya “Ayqulash yulduzlari” Qoraqalpoq milliy folklor ansambli Raqs bо‘yicha instruktor
6 Barziyeva Nozigumxon Ulug‘bek qizi 5151300 Xoreografiya Quvasoy shahar madaniyat bо‘limi Tо‘garak rahbari
7 Abduraximova Moxira Zokir qizi 5151300 Xoreografiya Bola parvarish ta’tilida
8 Bobobekova Zuxra Rasuljon qizi 5151300 Xoreografiya DAKT xuzuridagi “Tumor” raqs ansambli Balet artisti
9 Kosimbetov Yernazar Juzimbay uli 5151300 Xoreografiya Q/Q Respublikasi Nukus shahar  22- sonli Bolalar musiqa va san’at maktabi Xoreograf
10 Axmedova Zebo Arziqul qizi 5151300 Xoreografiya Uchtepa tuman Madaniyat uyi Raqs о‘rgatuvchisi
11 Xodiyev Yorqinjon Tо‘lqin о‘g‘li 5151300 Xoreografiya Magistraturada davom ettiradi Toshkent davlat milliy raqs va xoreografiya oliy maktabi milliyraqs@umail.uz
12 Umarova Sarvinoz Abdurashid qizi 5151300 Xoreografiya DAKT xuzuridagi “Tumor” raqs ansambli Balet artisti
13 Isroilova Shoxsanam Farxodjon qizi 5151300 Xoreografiya
14 Burxanova Xolbeka Ilxom qizi 5151300 Xoreografiya 16-sonli Bolalar musiqa va san’at maktabi Xoreografiya о‘qituvchisi
15 Jurayeva Madinabonu Ma’murjon qizi 5151300 Xoreografiya MCHJ “EREPORT SERVICE” menedjer
16 Saparov Bexzod Muratboyevich 5151300 Xoreografiya Q/Q Respublikasi 1-sonli Mehribonlik uyi tarbiyachi
17 Palimbetov Nadirbek Yerkebay uli 5151300 Xoreografiya
18 Aytbayev Imamatdiyin Aytbayevich 5151300 Xoreografiya MCHJ “Shoh Sevinch Group” О‘qituvchi
19 Srimbetova Yulduz Azat qizi 5151300 Xoreografiya Bola parvarish ta’tilida
20 Nazarova Malika Shuxratovna 5151300 Xoreografiya TDMRXOM xuzuridagi ixtisoslashtirilgan maktab О‘qituvchi
21 Baybekova Kamila Rashidovna 5151300 Xoreografiya Yakkasaroy tumani madaniyat va aholi dam olish markazi Xoreografiya о‘qituvchisi
22 Karimova Sevara Tursunaliyevna 5151300 Xoreografiya Farg‘ona san’at kolleji О‘qituvchi
23 Shalikashvili Marianna Teymurazovna 5151300 Xoreografiya Ishga joylashish jarayonida
24 Tairova Yuliya Rafayelevna 5151300 Xoreografiya Xomilador
25 Lutfiyev Aziz Alisher о‘g‘li 5151300 Xoreografiya Ishga joylashish jarayonida
26 Xazgeriyev Erik Rinatovich 5151300 Xoreografiya OOO Merci Dence raqs maktabi
27 Ibragimova Sabina Bekovna 5151300 Xoreografiya Ishga joylashish jarayonida
28 Fedoraxina Yelena Denisovna 5151300 Xoreografiya Ishga joylashish jarayonida
29 Salaxutdinova Madina Abdullayevna 5151300 Xoreografiya Ishga joylashish jarayonida
30 Shafikov Renat Rustamovich 5151300 Xoreografiya Ishga joylashish jarayonida
31 Raximova Luiza Said qizi 5111000 Kasb-ta’limi TDMRXOM xuzuridagi ixtisoslashtirilgan maktab О‘qituvchi
32 Xikmatov Xusan Sunatillo о‘g‘li 5111001 Kasb-ta’limi Muqimiy nomidagi davlat musiqiy teatri Balet artisti
33 Mirzayeva Sexriyo                 Shuxrat qizi 5111002 Kasb-ta’limi О‘zbekiston badiiy jamoalar ijodiy birlashmasi xuzuridagi О‘zbekistor ashula va raqs ansambli Balet artisti
34 Abdullayev Tigran Odil о‘g‘li 5111003 Kasb-ta’limi Magistraturada davom ettiradi Toshkent davlat milliy raqs va xoreografiya oliy maktabi milliyraqs@umail.uz
35 Sayfulina Vazira Shamil qizi 5111004 Kasb-ta’limi Ishga joylashish jarayonida
36 Sarimsaqova Feruza Nabijon qizi 5111005 Kasb-ta’limi Magistraturada davom ettiradi Toshkent davlat milliy raqs va xoreografiya oliy maktabi milliyraqs@umail.uz
37 Turayev Azizbek Xamdam о‘g‘li 5111006 Kasb-ta’limi О‘zbekiston badiiy jamoalar ijodiy birlashmasi xuzuridagi Navrо‘z ashula va raqs ansambli Balet artisti
38 Xasmanov Doniyer Tuychiboy о‘g‘li 5111007 Kasb-ta’limi DAKT xuzuridagi “Tumor” raqs ansambli Balet artisti
39 Babadjanova Amina Amerjanovna 5111008 Kasb-ta’limi Magistraturada davom ettiradi Toshkent davlat milliy raqs va xoreografiya oliy maktabi milliyraqs@umail.uz
40 Nazmeyeva (Gabitova) Madina Galiyevna 5111009 Kasb-ta’limi Bola parvarish ta’tilida
41 Faxretdinova Rimma Ildarovna 5111010 Kasb-ta’limi A. Navoiy nomidagi DAKT Balet artisti
42 Xusniddinova Maftuna Xusniddinovna 5111011 Kasb-ta’limi A. Navoiy nomidagi DAKT Balet artisti
43 Matveyeva Darina Sergeyevna 5111012 Kasb-ta’limi
44 Madraximova Dilorom Alisher qizi 5111013 Kasb-ta’limi Magistraturada davom ettiradi
45 Chariyev Ravshan Polatovich 5111014 Kasb-ta’limi A. Navoiy nomidagi DAKT Balet artisti
46 Isakova Lola Yerkin qizi 5111015 Kasb-ta’limi A. Navoiy nomidagi DAKT Balet artisti
47 Muxtarova Barchinoy Otabek qizi 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha)
48 Sobirjonova (Xaitbayeva) Shaxlo Baxtiyor qizi 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) TDMRXOM xuzuridagi ixtisoslashtirilgan maktab Ma’naviy-ma’rifiy ishlar bо‘yicha о‘rinbosari
49 G‘ofurov Nurbek Jо‘rayevich 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) Magistraturada davom ettiradi TDMRXOM milliyraqs@umail.uz
50 Yuldasheva (Shamsiyeva) Dilzoda Ulug‘bekovna 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) Toshkent davlat milliy raqs va xoreografiya oliy maktabi Marketing bо‘limi noziri
51 Karimova (Ermatova) Nozima Baxtiyor qizi 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) Bola parvarish ta’tilida
52 Shukurlayev Mansur Sodiqboy о‘g‘li 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) Magistraturada davom ettiradi Toshkent davlat milliy raqs va xoreografiya oliy maktabi milliyraqs@umail.uz
53 Anvarova Maftuna Abror qizi 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) Ishga joylashish jarayonida
54 Nabijonova Oydinoy Azamatovna 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) Imom al-Buxoriy nomidagi “Ziyo-Zukko TM”  MTM Tо‘garak rahbari
55 Abdullayeva (Yusupova) Ra’no Baxodur qizi 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) Jizzax viloyati Paxtakor tumani 14-sonli Bolalar musiqa va san’at maktabi Xoreografiya о‘qituvchisi
56 Amanturdiyeva Zarina Baxodir qizi 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) Ishga joylashish jarayonida
57 Useinov Rusfet Shkuriyevich 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) Ishga joylashish jarayonida
58 Kodirov Azizbek Axmad о‘g‘li 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) О‘zbekiston Respublikasi teatr arboblari uyushmasi Yetakchi mutaxassis
59 Kostireva (Koptelova) Marina Yevgenyevna 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) Bola parvarish ta’tilida
60 Ishmuxamitova Adelya Erikovna 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) Barkamol avlod bolalar markazi Toshkent shahar, Yashnobod tumani OMI tashkilotchisi
61 Oltiyeva Umida Toir qizi 5150200 San’atshunoslik (xoreografiya bо‘yicha) Ishga joylashish jarayonida
Jami 61     6